Atbalsts māmiņām un viņu mazuļiem.

Turpinās projektu pieņemšana programmā „Palīdzēsim māmiņai”.

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds (LKIF) sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu Latvijas reģionos piedāvā programmu „Palīdzēsim māmiņai”. Māmiņu klubiem, bēbīšu skolām, ģimeņu centriem, sieviešu organizācijām, u.c. biedrībām, kas praktiski atbalsta māmiņas un veicina pašpalīdzības pasākumu attīstību ir iespēja iesniegt savus projektus un saņemt finansējumu dažādu aktivitāšu veikšanai.  

Šajā laika posmā ir atbalstīti 19 projekti un biedrības ir ieguvušas labiekārtotas telpas, ir izveidoti bērnu stūrīši, iegādātas rotaļlietas, māmiņas ir izglītojušās un apguvušas iemaņas bērnu audzināšanā, psiholoģijā u.c. jautājumos. Ir radītas iespējas mazuļu un māmiņu dzīvi padarīt krāsaināku.

Atbalstīto biedrību ģeogrāfija aptver visu Latviju. Liepāja, Talsi, Tērvetes, Cēsu, Alojas, Krāslavas novadi – tās ir tikai dažas no tām vietām, kur pateicoties projektā īstenotajām aktivitātēm dzīve ir kļuvusi kaut nedaudz interesantāka, māmiņas zinošākas un mazuļi ieguvuši jaunas rotaļlietas un rotaļu biedrus.

Programma joprojām turpinās. Līdz ar to LKIF aicina visas biedrības, kurām ir tuvas māmiņu intereses un dzīves uzlabošana, pieteikties programmā „Palīdzēsim māmiņai”. Varbūt tieši šis projekts būs kā pamats kādu svarīgu jauninājumu ieviešanai jūsu novada dzīvē.

Gaidām projektu pieteikumus!

LKIF sniedz savu palīdzību arī tajos gadījumos, ja ir tikai ideja, apspriedīsim to kopā.

 

Plašāku informāciju par programmu „Palīdzēsim māmiņai” nevalstiskās organizācijas var iegūt LKIF mājas lapas www.iniciativa.lv sadaļā „Projektu iesniedzējiem”, kā arī zvanot projektu vadītājai Ievai Ernštreitei pa tālruni: 67316963 vai 29110828.

 

Sīkāka informācija:

Elita Uzulēna

LKIF Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob. 26558082

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: