Smilškastu atklāšanas pasākums.

Silakrogā ir pilnveidots bērnu laukumiņš ar jaunām smilšu kastēm ar vākiem, jauniem soliņiem un atkritumu urnām – sadarbībā ar VAS Hipotēku un zemes banku – Klubu “Mēs paši” atbalstu un aktīviem Silakroga iedzīvotājiem, kā arī SIA “Ciemats” un Ropažu pašvaldību.
Tika ieguldīti ne tikai finanšu resursi, bet arī pašu darbs un pūles un palīdzēja ikviens – kuram bija brīvs brīdis un aicinājums nākt talkā: no liela līdz maziem bērniem – ikkatram tika kāds darbiņš!

Plašāki apraksti un bildes ir un būs pieejami gan Ropažu mājas lapā:  http://www.ropazi.lv/?ct=novada_zinas&fu=read&id=1600&start=  unwww.ropazi.lv   , gan avīzē, gan aktīvo iedzīvotāju pašu veidotajās galerijās un arī Biedrības “Cits Silakrogs” blogā: https://citssilakrogslv.wordpress.com/

Lejuplādējamā veidā: http://failiem.lv/down.php?i=spimooj&n=atklasana.zip
Skatāmā veidā: http://foto.inbox.lv/martinez/Smilskastu_atklasana

Svinīgajā atklāšanas dienā kopā ar mums bija Zaķumuižas pamatskolas pašpārvalde kopā ar skolotāju Ievu Meijeri – aicinot uz radošajām darbnīcām un Ropažu novada Zaķumuižas folkloras kopa “Oglīte” ar vadītāju Ligitu Šreiberi – sadziedoties un aicinot rotaļās Silakroga bērnus, jauniešus un mammas, tētus, vecmāmiņas! Uzstājās aktīvas Silakroga meitenes un sniedza pašu sagatavotus priekšnesumus, arī Krista mamma: Sarmīte Gailīte aicināja jauniešus uz stafetēm, spelēm – bija interesanti un jautri.
Baudījām pašu ceptu biezpiena kūku ar vizualizētu jauno bērnu laukumiņa izskatu – gards aktīvo mammu un kaimiņu veikums!

Mums ir liels prieks par paveikto un sakām Lielu paldies ikvienam!

Patiesā cieņā,
Kristīne Ozoliņa un skaitliski daudzie aktīvi mazie un lielie Silakroga iedzīvotāji.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: