Top bērnu un jauniešu rotaļu laukums Silakrogā.

Biedrība „Cits Silakrogs” informē, ka Ropažu novadā tiek labiekārtots bērnu un jauniešu rotaļu laukums Silakrogā, kas atrodas pie daudzdzīvokļu mājām Priedes 1 un Priedes 2, sadarbībojoties ar Ropažu novada pašvaldību, SIA „Ciemats”, Ropažu novada būvvaldi un uzņēmumiem: SIA „Apex” un SIA „Fixman” – realizējot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo stratēģiju īstenošanas teritorijā” projektu.

Projektu: „Bērnu un jauniešu rotaļu laukums Silakrogā” uzrakstījusi biedrība „Cits Silakrogs” un iesniegusi vietējās rīcības grupā ”Ropažu partnerība”, kas to izskatīja konkursa kārtībā, izvērtēja un apstiprināja.

Tā kā rotaļu laukuma uzstādīšana vēl ir procesā, AICINAM vecākus un bērnus ņemt vērā, ka tuvākajās dienās uzstādītajās iekārtās nav droši spēlēties vai atrasties, jo tāsvar apdraudēt bērnu un līdzcilvēku dzīvību un veselību.

Lai iekārtas kalpotu ilgi un būtu drošas – tam nepieciešams laiks un pacietība – līdz tās tiks nodotas lietošanā no to uzstādītājiem SIA „Fixman”.

Informējam, ka līdz 29.jūlijam jaunās iekārtas nav izmantojamas un tajās aizliegts rotaļāties šajā laika periodā.

Tiks uzstādītas iekārtas: pērtiķa koks, pievilkšanās stienis – trīsvietīgs, līdzsvara dēlis, rotaļu komplekss ar lielo slidkalniņu, šūpoles – divvietīgas, šūpoles-balansieris.

 

No sirds pateicamies bērniem un viņu draugiem, vecākiem, vecvecākiem un kaimiņiem par sapratni attiecībā uz bērnu laukuma labiekārtošanas darbu norises gaitā radītajām neērtībām!

 

Drīzumā papildus Jūs informēsim par bērnu un jauniešu rotaļu laukuma Silakrogā svinīgu atklāšanu un ceram, ka rezultāts iepriecinās ikvienu tā apmeklētāju: gan lielu, gan mazu!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: