Iespēja ikvienam jaunietim!

Ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu apstiprināts Ropažu novada pašvaldības iesniegtais projekts „Izzini! Iedvesmojies! Iesaisties!” Projekts paredzēts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem.

Projekta ietvaros paredzēts organizēt dažāda veida pasākumus, kuros jaunieši varēs piedalīties organizēšanā un arī paši iesaistīties aktivitātēs. Paredzētas dažādas aktivitātes kā „Eiropa piedāvā”, kurā būs iespēja iepazīties ar pasaulē atpazīstamiem novadniekiem, uzsvars tiks likts uz jauniešu iespēju paraudzīties nākotnē un saprast kā izvirzot mērķus var sasniegt vēlamo rezultātu. Tāpat projekta laikā jauniešiem būs iespēja tikties ar deputātiem un risināt jauniešiem aktuālas lietas diskusijās. Projekta laikā jaunieši tiks iesaistīti dažādu pasākumu organizēšanā, kurā viņiem būs iespēja mācīties plānot un organizēt pasākumus, kā arī iegūt zināšanas dokumentu noformēšanā un komunikācijā.

Projekta tiešā mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 13-25 gadiem un netiešā mērķauditorija ir visi Ropažu novada iedzīvotāji, tomēr projektā aicināsim piedalīties jauniešus, kas jaunāki par 13 gadiem.

Projektā tiks iesaistītas biedrības „Aktīvi vecāki Ropažu novadam” un „Cits Silakrogs”, kas palīdzēs organizēt vairākus pasākumus.

Projekts īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2014.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Projekta kopējās izmaksas ir 4 335,45 EUR, kur 3 468,36 EUR sastāda Jaunatnes starptautiskās aģentūras finansējums un 867,09 EUR Ropažu novada pašvaldības līdzfinansējums.

Aicinām jauniešus sekot līdzi informācijai par aktivitātēm http://www.ropazi.lv, sociālajos tīklos Facebook, Twitter, Draugiem.lv, piedalīties aktivitātēs un saņemt vērtīgas balvas.

jspa_logo

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: