Projekta ‘’Iekārto savu hokeja laukumu’’ – hokeja vārtu tapšanas gaita fotogrāfijās

1

Biedrības „Cits Silakrogs” aktīvas dalībnieces, Kristīne Ozoliņa un Sarmīte Gailīte, startēja projektu konkursā – „Iekārto savu hokeja laukumu”. Rezultāts bija pozitīvs, viņu projektam tika piešķirts 300 EUR – hokeja vārtu izveidei.

2

Foto no Silakroga bērnu laukumiņa atklāšanas. Projekta autore S. Gailīte. Attēlā Ropažu novada domes priekšsēdētājs Z. Blauss un aktīvās biedrības pārstāves.

Lai nodrošinātu projekta realizāciju, tika pieaicināts konsultēt – par hokeja vārtu izveidi: inženieris Aleksandrs Naumovs. Aleksandrs ir Nacionālo bruņoto spēku virsnieks. Viņa dienesta vieta ir Sauszemes spēku kājnieku brigāde – Kaujas atbalsta bataljons Inženiertehniskās rotas Konstrukciju vads. Viņš nesavtīgi sniedza nepieciešamo konsultāciju vārtu izveides projektā, veidoja nepieciešamos zīmējumus, skices, lai vārti būtu tiešām kvalitatīvi.

3

Nepieciešamos materiālus hokeja vārtu izveidei iepirka Silakroga iedzīvotājs – aktīvs hokeja spēlētājs, Oskars Skrodelis. Arī Oskars ir Latvijas armijas karavīrs, kuram nav vienaldzīga brīvā laika pavadīšanas iespējas gan ziemā, gan vasarā.. Oskars Skrodelis ir Kaujas atbalsta bataljona karavīrs, tas priecē! Tā nu sagadījies, ka Silakroga ciematiņā dzīvo gana aktīvi jaunieši, pie tam, tie ir Latvijas armijas karavīri, kuri nenoliedzami sniedz priekšzīmi Latvijas patriotisma audzināšanā jauniešiem un pusaudžiem.

4  5

O. Skrodelis attīrot sporta laukumu kopā ar citiem jauniešiem. Vasarā sporta laukumā tiek spēlēts futbols, Ziemā tiek izveidota slidotava- hokeja laukums.

6  7

Tika iepirktas: caurules, krāsa un visi nepieciešamie materiāli metināšanas darbiem.

8

Hokeja vārtu aizsargtīkli tika iepirkti interneta veikalā

Tā kā Silakrogā dzīvo ļoti daudzi Latvijas armijas pārstāvji, viņi aktīvi iesaistījās projekta realizācijā, lai pēc iespējas ātrāk šie vārti tiktu izgatavoti, jo Silakrogā iedzīvotāji vienmēr novērtē aktivitātes un iespējas labi pavadīt brīvo laiku sportojot. Pavasarī vasarā, rudenī skrienot – individuāli vai arī piedaloties projektā ‘’Katram savu kilometru’’. Ziemā slēpojot, slidojot, spēlējot hokeju. Hokeja vārtu izveides procesu uzņēmās izpildīt Aleksandra Naumova padotais dižkareivis – Dmitrijs Boļasņikovs, kurš ir Latvijas armijas karavīrs. Savu darbu arī godam veica.

9  10

Hokeja vārtu tapšana

11  12

Hokeja vārti sākuma stadijā un krāsošanas darbi.

Hokeja vārtu finiša taisne, pateicība par ieguldījumu.

13  14

Projekta autore Sarmīte Gailīte pateicās Latvijas armijas karavīriem par ieguldījumu, sapratni, atbalstu tautas sporta aktivitāšu attīstībā Silakrogā, dāvājot kliņģeri un pateicības rakstu biedrības „Cits Silakrogs” vārdā.

Fefruārī būs slidotavas un jauno hokeja vārtu iesvētīšanas un atklāšanas svētki. Uz šo pasākumu ir aicināti Latvijas armijas pārstāvji – proti, Kaujas atbalsta bataljona karavīri ( par atbalstu hokeja vārtu izveidē), Ropažu  novada pašvaldības pārstāvji, Latvijas televīzija, A/S „Aldaris” un profesionāli hokejisti, kuru izcelsme ir Ropažu novads. Silakroga jaunieši jau ir parūpējušies, par slidu un nūju iegādi uz šo pasākumu. Pasākumā paredzēta karsta tēja un zupa gan dalībniekiem, gan viņu atbalstītājiem. Mūzika. Pasākuma vadītājs. Būs hokeja spēle: spēlēs Latvijas armijas karavīri kopā ar vietējiem iedzīvotājiem un lūgtiem viesiem.

Biedrība „Cits Silakrogs” labprāt piedalās šāda veida projektos, jo tas saliedē un vieno iedzīvotājus turpmākiem sasniegumiem nākotnē. Biedrība „Cits Silakrogs” iedvesmo un rada pozitīvu piemēru novada iedzīvotājiem.

Biedrības Cits Silakrogs vārdā

Sarmīte Gailīte

mazs-cits-silakrogs-logo

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: