download  images  images (1)

Jauniešu sarunu cikls – ‘’UZDRĪKSTIES!’’

2015. gada 17. aprīlī plkst. 19:00 – Multifunkcionālā centrā, Silakrogā.

Sarunu viesis:

talantīgais skrituļslidotājs – Nils Jansons!*

Nils Jansons ir organizācijas GHETTO GAME viens no pirmajiem atlētiem.

* Paredzētas sarunas, humors veselīgās devās un paraugdemonstrējumi, kas notiks ārā!

Ghetto šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.

Getiņš ir sports. Tas attīsta gan fiziski, gan garīgi. Tas disciplinē. Tas māca mīlēt – mīlēt veselību, dzīvi, sevi, savus tuvākos. Divi pilāri, uz kuriem balstās šī sporta māja ir respekts un uvažuha. Cieņa pret sevi un apkārtējiem ir svarīga! Tas ir visa pamatā – kā ģimenē, tā draugu kompānijā, kā mīlestībā, tā draudzībā.

Ghetto Family ir par veselu sabiedrību. Par tādu, kura nodarbojas ar sportu, ir motivēta, liek lietā galvu, pievēršas veselīgam dzīves veidam. Tās mērķis ir uzlabot situāciju Grīziņkalnā. Līdz tas kļūs par sportiskāko apkaimi Rīgā! Tās tālejošais plāns ir palīdzēt uzlabot situāciju arī citos nelabvēlīgajos rajonos. Kā Latvijā, tā citviet pasaulē.

Sarunu cikls ”Uzdrīksties!” top ar novada jauniešu ideju un biedrības “Cits Silakrogs” atbalstu. Ciklā jaunieši tiek iepazīstināti ar radošām un iedvesmojošām personībām.

Otrais sarunu cikla ”Uzdrīksties!” pasākums top ar Silakgrogā dzīvojošas atraktīvas jaunietes Rebekas Apines līdzdalību. Rebeka ir organizācijas „GHETTO GAME” darbiniece. Viņai ļoti patīk apmeklēt dažādus sporta, mākslas, kultūras pasākumus ne tikai novadā, bet arī ārpus tā. Viņai ne tikai patīk apmeklēt pasākumus, bet arī ņemt dalību to organizēšanā un ideju ģenerēšanā. Pati aktīvi spēlē volejbolu.

10923262_1002987749730415_5411738326604592961_n

Sarunu cikls ‘’Uzdrīksties!’’ tiek organizēts vienu reizi divos mēnešos – ar mērķi – radīt iespēju jauniešiem, iepazīt Latvijā un novadā dzīvojošas, zināmas personības un dažādu profesiju aizkulises, klātienē uzdodot sevis interesējošus jautājumus.

Arī šajā reizē būs iespēja uzdot jautājumus anonīmi. Jautājumu amplitūda – par profesiju, kultūru, attieksmēm, pusaudžu problēmām, savstarpējām attiecībām, atkarībām, jebkurš jautājums – uz kuru vēl līdz šim neesat saņēmis atbildi… un tas jūs ļoti interesē.

Biedrība „Cits Silakgrogs” pilnībā atbalsta Ghetto misiju: Visi mūsu darbības mērķi ir pielāgoti mūsu galvenajam uzdevumam – sakārtot vidi ap sevi un padarīt pasauli labāku! Vienīgā panākumu atslēga ir smags darbs un mērķtiecība! Tikai neatlaidība un smags darbs mūs atšķir no tiem, kas vēlamies būt! – R.Elbakjans

Esam atvērti Jūsu viedokļiem, iespējām, dažādībai, pasākumiem Silakrogā.

Biedrības “Cits Silakrogs” vārdā – Sarmīte Gailīte

Uz tikšanos!

mazs-cits-silakrogs-logo

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: